Dnes je Utorok, 19.3.2019, meniny má Jozef, zajtra Víťazoslav
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Operátor výroby - Námestovo

Pracovná pozícia Operátor výroby - Námestovo v Námestove

Firma: ADECCO Slovakia, s. r. o.

Počet voľných pracovných miest: 30

Miesto výkonu práce
Námestovo
okres Námestovo
Námestovo 1088
02901
Kontaktná osoba
Bc. Milan Sagál
tel.: +421903434836
dolnykubin@adecco.com
Dátum nástupu
ihneď
Dátum pridania ponuky
17. 8. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
18. 8. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: -
Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň práce

- práca je v 3 - ZMENNEJ PREVÁDZKE

- kontrola kvality vyrobeného kusu

- kompletizácia vyrábaných kusov

- balenie výrobkov

Ponúkané výhody

- práca v stabilnej spoločnosti

- možnosť stať sa interným zamestnancom

- výplata na účte vždy 15. deň v mesiaci

- práca na Hlavný pracovný pomer

Vhodné pre

absolventa

Náplň práce

Pracovné podmienky

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Požadované zručnosti a schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť
manuálna zručnosť

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: ADECCO Slovakia, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44077866
Internetová adresa: www.adecco.sk
Telefón: +421902902422
Charakteristika:
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. S viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách sveta a s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti, skúsenosti a informácie, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka pôsobí na Slovensku od roku 2002 a poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Naším cieľom je poskytovať Vám prístup k pracovným ponukám vo viacerých spoločnostiach v nasledujúcich sektoroch nášho pôsobenia: logistika, call centrum, automobilový a strojárenský priemysel, zdravotníctvo, veda a technika, financie a právo, predaj, margeting, IT – hľadáme pre Vás uplatnenie šité na mieru!

Do portfólia našich služieb spadá aj zabezpečenie dočasných a zmluvných zamestnancov, trvalých zamestnancov, školenia, konzultácie a služby spojené s pracovnou silou.

Rozhliadnite sa trochu a zistite, ako Vám spoločnosť Adecco môže pomôcť
dosiahnuť lepšiu prácu a lepší život.
Adresa:
Mlynské Nivy 45
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 8°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Námestovo.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok